w

Wielka Loteria Biedronki. Do wygrania pieniądze i nagrody rzeczowe.

Wikimedia Commons, HbrH, Getty Images

Biedronka stara się przyciągać do siebie jak największą liczbę klientów. Jednym z pomysłów sieci jest specjalna loteria w której na klientów sieci czekają fantastyczne nagrody.

13 marca ruszyła Wielka Loteria Biedronki, która potrwa miesiąc. Za zakupy zrobione w sklepie klient otrzyma specjalną zdrapkę w której do wygrania są pieniądze, vouchery i aż 128 produktów. Mimo że akcja trwa do 13 marca, zdrapki będą dostępne do 8 kwietnia. Sieć przygotowała aż 60 milionów kuponów.

Sponsorowane

100 nagród o wysokości 60 tysięcy złotych.

Najwyższą nagrodą w loterii jest 60 tysięcy złotych, które przewidziane są aż dla 100 osób. Szczęśliwiec, który wylosuje najwyższą nagrodę nie będzie musiał odprowadzać podatku, gdyż Biedronka dopłaca do wygranej 6,7 tys. zł przeznaczonych na podatek.

Pozostałe nagrody to vouchery na zakupy o wartości: 1000 zł, 500 zł, 100 zł, 50 zł, 10 zł i 5 zł. Voucherów o wartości 1000 zł jest 500, a o najniższej wartości aż 190 tysięcy. Pozostałe nagrody rzeczowe podane są w regulaminie loterii.

Sponsorowane

Udział w Loterii mogą wziąć osoby należące do programu Moja Biedronka. Ilość przyznanych zdrapek jest uzależniona od wartości zakupów i rodzaju kupionych produktów.

Ile zdrapek można dostać:

  • 2 zdrapki- za wydaną kwotę 149 zł
  • 3 zdrapki- za wydaną kwotę 199 zł
  • 5 zdrapek- za wydaną kwotę 299 zł
  • 7 zdrapek- za wydaną kwotę 399 zł
  • 9 zdrapek- za wydaną kwotę 499 zł
Sponsorowane

Przy zakupie napojów, słodyczy, mrożonek, konserw, słoików, kosmetyków, suszonych owoców- 1 zdrapka za każde wydane 39 zł. Przy zakupie tekstyliów, artykułów przemysłowych, karmy dla zwierząt, detergentów, ryb, kaw i produktów dla dzieci- trzeba wydać 99 zł.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane