w ,

Szykują się duże zmiany w sieci Biedronka. Czy sklep straci klientów?

Wikimedia Commons

Biedronka cieszy się dużą popularnością wśród robiących zakupy Polaków. Różnorodność towaru i ciekawe akcje promocyjne przyciągają wciąż nowe osoby. Ale czy ta tendencja się utrzyma? Wiemy o tym, że sieć planuje duże zmiany, które mogą nie spodobać się klientom.

Voucher zamiast gotówki.

Sponsorowane

13 marca wchodzą w życie nowe przepisy dotyczące zwrotów towarów. Pozytywna informacja jest taka, że czas na zwrot wydłuża się z 14-stu na 30 dni. Mniej pozytywna jest informacja, że klient zwracający towar nie otrzyma już gotówki, a voucher płatniczy. Będziemy więc zmuszeni wykorzystać go ponownie w sieci Biedronka.

Zwrot obejmie tylko te produkty, które nie pochodziły z wyprzedaży i innych akcji promocyjnych.

Sponsorowane

Druga zmiana dotycząca zwrotu towarów również może nie spodobać się klientom. Okazuje się, że będzie można zwrócić tylko te towary, które nie pochodziły z wyprzedaży i innych akcji promocyjnych, oraz te za które nie zapłaciliśmy voucherami promocyjnymi. Zmiana ta będzie wprowadzać wiele problemów zarówno dla klientów jak i obsługi sklepu.

W nowym regulaminie znalazł się również zapis, według którego zwrot będzie możliwy tylko w sklepie w którym zakupiliśmy towar, a nie tak jak dotychczas w każdym sklepie z logo Biedronki. Jak na te wszystkie zmiany zareagują fani sieci? Dowiemy się już w najbliższy poniedziałek.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane