w ,

Dobra wiadomość dla pracowników sieci Biedronka: rekordowa premia w kwietniu.

Wikimedia Commons

Tak dobrej informacji pracownicy Biedronki chyba się nie spodziewali. Sieć przygotowała dla wszystkich swoich pracowników wyjątkową premię, która jeszcze nigdy nie była tak wysoka. Dodatkowe wynagrodzenie jest przyznane za wkład i zaangażowanie obejmujące 2022 r.

Pracownicy sieci Biedronka już zacierają ręce oczekując na kwietniową premię. 3750 zł brutto to kwota jaka zostanie przyznana każdemu pracownikowi sieci niezależnie od obejmowanego stanowiska. Zyskają kasjerzy, osoby odpowiedzialne za dystrybucję i obsługę biur.

Sponsorowane

Najwyższa premia w historii Biedronki.

„E.A. Soares dos Santos” to nagroda specjalna przyznawana: „za całokształt i kluczową rolę zespołów w osiągniętych w 2022 roku wynikach”. Spółka przyznała, że 3750 zł brutto to najwyższa premia w historii Biedronki. Dla porównania w poprzednim roku premia była niższa o 950 zł brutto, a w 2021 r. o 1250 zł.

Sponsorowane

Komu należy się premia?

Warunkiem uzyskania dodatkowej premii jest zatrudnienie na umowę o pracę obejmujące pełny rok. Osoba, która otrzyma dodatkowe pieniądze musiała rozpocząć pracę nie później niż 1 kwietnia 2022 r. i pracować do 1 kwietnia 2023 r. Ale to nie wszystko. Drugim warunkiem otrzymania wynagrodzenia jest ilość przepracowanych dni: nieobecność w pracy przez więcej niż 180 dni licząc łącznie wszystkie zwolnienia dyskwalifikuje pracownika w kwestii odbioru pełnej kwoty premii. Co ważne osoby, które zatrudnione są na niepełnych etatach, dostaną premię proporcjonalną do wymiaru etatu.

W 2022 r. Biedronka zanotowała sprzedaż na poziomie 17,58 mld euro.

Jarosław Sobczyk- dyrektor personalny i członek zarządu Biedronki chwali się wysokimi premiami, ale przyznaje też, że są one w pełni zasłużone i „odzwierciedlają zeszłoroczne wyniki Biedronki”. Dla zobrazowania w 2022 roku Biedronka odnotowała sprzedaż na poziomie 17,58 mld euro i odnotowała wzrost w stosunku do ubiegłego roku na poziomie 20,9%.

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane