w ,

600 miejsc pracy czeka w Małopolu koło Radzymina. Żabka otworzyła centrum logistyczne.

Smederevac, Getty Images

Nowy obiekt to aż 60 000 m2 powierzchni. Wielkie otwarcie zaplanowane zostało na drugą połowę 2023 roku. Centrum logistyczne znajduje się pod Warszawą w Małopolu koło Radzymina.

Na chwilę obecną prowadzone są rekrutacje. Według wstępnych przewidywań na pracę może liczyć nawet 600 osób, zrekrutowanych przez Żabkę i współpracujące z nią firmy. Na ten moment zrekrutowano 200 pracowników, pozostałe miejsca czekają wolne.

Sponsorowane

600 miejsc pracy czeka na wykwalifikowanych pracowników.

Dyrektor departamentu logistyki- Katarzyna Słabowska poinformowała, że centrum logistyczne skupione jest na ten moment na znalezieniu wykwalifikowanych pracowników. 200 miejsc przeznaczonych jest dla osób zatrudnionych przez Żabkę, pozostałe 400 zarezerwowane jest dla firm współpracujących z siecią Żabka.

Sponsorowane

Kto znajdzie zatrudnienie w centrum logistycznym?

Pierwsze 200 miejsc, które jest już zajęte trafiło do pracowników magazynowych, którzy biorą udział w uruchomieniu magazynów. Na pozostałe stanowiska poszukiwani są automatycy, mechanicy, operatorzy utrzymania ruchu, operatorzy wózków widłowych, a także pracownicy kadry kierowniczej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane