w ,

Wiosna tuż tuż…czas na wyczyszczenie kostki brukowej. Mamy na to proste patenty.

C5Media, Getty Images

Nadchodzi wiosna, a wraz z nią wiele osób zaczyna porządkować dom, ogród i obejście wokół. Mamy kilka sprawdzonych patentów, które znacznie ułatwią ci czyszczenie kostki brukowej. W tym roku pójdzie ci znacznie szybciej.

Kostka brukowa to popularny materiał wykorzystywany wokół naszych domów. Niestety wyrastające chwasty i wszelkie zabrudzenia potrafią nieźle uprzykrzyć nam życie. Sprawdź jak wyczyścić kostkę szybko i bez mozolnego szorowania.

Sponsorowane

Soda oczyszczona pomoże usunąć tłuste plamy.

Aby dobrze wyczyścić kostkę i przestrzenie pomiędzy nie potrzebujesz szczególnych środków ani narzędzi. Wykorzystaj szczotkę ze stalowym drutem lub twardym włosiem oraz duże ciśnienie wody z węża. Wystarczy, że przygotujesz gęstą pastę z sody oczyszczonej i wody i za pomocą ostrej szczotki wyszorujesz brudne plamy po oleju i smarach. Po zakończeniu sprzątania warto dodatkowo umyć kostkę wodą z węża puszczoną pod dużym ciśnieniem, dzięki czemu dotrzesz do brudnych zakamarków.

Sponsorowane

Ocet pomoże pozbyć się chwastów.

Warto również sięgnąć po ocet i butelkę z atomizerem. Octem wymieszanym z wodą w proporcji 2:1 należy spryskać brudną powierzchnię i przestrzenie pomiędzy. Poza tym, że ocet świetnie wyczyści kostkę z brudu nawet tak trudnego jak benzyna, to dodatkowo poradzi sobie z chwastami, które pod wpływem kwasu octowego po prostu uschną.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane