w

Chcesz przyciągnąć pieniądze i dobrobyt do swojego domu? Pamiętaj o jednej rzeczy.

jmoor17, Getty Images Signature

Chcesz aby w twoim domu zapanował spokój, dobrobyt i szczęście? A może chcesz ochronić się przed złymi duchami i przyciągnąć dobrą energię?

Istnieje jedna bardzo istotna rzecz, którą znajdziemy w każdym domu, a do której nie przywiązujemy aż tak dużej wagi podczas kupna. Nie mówimy tu o jakiś magicznych amuletach, a o drzwiach wejściowych do domu.

Sponsorowane

Okazuje się, że według wschodniej filozofii są one najważniejszym elementem każdego domu i mogą mieć ogromne znaczenie dla życia mieszkających w nim osób. Drzwi to pierwsza rzecz, którą widzimy przychodząc do kogoś w odwiedziny. Mało kto wie o tym, że już sam ich kolor może symbolizować dobrą i złą energię. Jaki kolor powinny mieć, aby ściągnąć na nas dobrobyt?

Czerwony kolor przyciągnie dobro do twojego domu.

Sponsorowane

Według wschodnich tradycji to czerwone drzwi są najlepsze i przyciągają pozytywną energię, szczęście i pieniądze. Czerwony kolor symbolizuje powodzenie, dobrobyt i energię do działania, a zarazem odstrasza nieszczęścia nie wpuszczając ich do środka. Wiedzą o tym już mieszkańcy Francji, Wielkiej Brytanii i Skandynawii, gdzie czerwone drzwi w domach są bardzo popularne.

A co z innymi kolorami?

  • żółte- wprowadzają do domu spokój i stabilność
  • szare/ białe- przyciągają do domu dobrych ludzi
  • czarne- wprowadzają ciszę i pozytywną energię
  • niebieskie/ zielone- wzmacniają energię życiową i dodają domownikom spokoju ducha

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane