w

Wpadka Moniki Brodki na Fryderykach. Fani zniesmaczeni.

Źródło: screen YouTube

Fryderyki 2023 rozdane. Gala przyniosła wiele zaskoczeń i jak to bywa na wydarzeniach, które odbywają się na żywo, nie zabrakło również efektownych wpadek. Największą z nich zaliczyła zdecydowanie Monika Brodka. Wpadka Brodki na Fryderykach mocno zniesmaczyła widownię.

Fryderyki 2023 odbyły się w minioną sobotę w Gliwicach. W Arenie nie zabrakło największych gwiazd sceny muzycznej. Wśród artystów, którzy zgromadzili się na rozdaniu nagród nie zabrakło m.in. Ewy Bem, Ani Wyszkoni, Dody, Igi Krefft, Julii Wieniawy i Sary James. Osobą, która przyciągnęła największą uwagę fotoreporterów był zdecydowanie Ralph Kaminski. Wszystko przez jego nietypową stylizację. Mężczyzna wystąpił na gali w sukni ślubnej. Ale dziś nie o nim.

Sponsorowane

Wpadka Brodki na Fryderykach wprawiła w osłupienie jej fanów.

Poza wymienionymi wyżej gwiazdami, zaproszenie na galę dostała również Monika Brodka, która była nominowana w dwóch kategoriach. Piosenkarka, której dopisywał dobry humor, popełniła ogromną gafę. Jeszcze przed odebraniem statuetki i występem chciała powitać publiczność. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że artystka pomyliła nazwy miejscowości. Dziewczyna z dużym entuzjazmem wykrzyczała, że wita publiczność w Katowicach, a nie w Gliwicach. Widząc zniesmaczenie na twarzach widzów, szybko poprawiła się używając tym razem poprawnej nazwy. Wpadka Brodki sprawiła, że na piosenkarkę wylała się fala hejtu i widać było, że jej fani są mocno zirytowani:

Sponsorowane

„Co za wpadka. Masakra”

„Co za niepoważna kobieta”

„To jakiś żart”

„To Gliwice, a nie Katowice”

pisali w mediach społecznościowych
Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane