w , ,

Volvo otwiera firmę w Krakowie. Zatrudnienie znajdzie tam 500-600 osób. Gwarantowane wysokie zarobki.

WendellandCarolyn, Getty Images Signature

W tym tygodniu ogłoszono, że ruszyła rekrutacja do nowej firmy, która powstanie w Krakowie do końca 2023 roku. Zapowiada się wiele nowych miejsc pracy i bardzo wysokie zarobki.

Volvo buduje w Polsce hub technologiczny i będzie poszukiwało dużej ilości pracowników. Na ten moment wyłapywani są najlepsi programiści, których zadaniem będzie rozwój software’u w pojazdach.

Sponsorowane

500-600 nowych miejsc pracy.

Mimo że firma ma ruszyć pod koniec roku już rekrutowani są pracownicy. Obecnie poszukiwani są najlepsi inżynierzy. Miejsc pracy jest 120. Jako że oddział będzie współpracował z Volvo na całym świecie rąk do pracy będzie potrzebnych znacznie więcej. Ze wstępnych prognoz wynika, że zatrudnienie może znaleźć od 500- 600 osób. Na chwilę obecną Volvo działa prężnie w Szwecji i Chinach.

Jak oświadczają przedstawiciele firmy:

Sponsorowane

„Jesteśmy firmą zorientowaną na cel i technologię, więc nasza nowa generacja samochodów Volvo będzie czymś więcej niż tylko transportem”… „Będą to komputery na kołach, zaprojektowane tak, aby można je było aktualizować zdalnie za pomocą nowego oprogramowania. Oznacza to, że nasz krakowski hub technologiczny i rozwój własnych możliwości w zakresie tworzenia oprogramowania są kluczem do naszego przyszłego sukcesu” 

dodaje Jim Rowan

Volvo wprowadza do swoich pojazdów sztuczną inteligencję.

Firma chwali się rozwojem technologii i wprowadzeniem do samochodów sztucznej inteligencji. Nowe systemy mają dopasowywać się indywidualnie do właściciela pojazdu. Powstanie hubu technologicznego w Krakowie jest dla Polski dużym wyróżnieniem, które da wiele miejsc pracy i jest dobrym sygnałem dla polskiego przemysłu motoryzacyjnego.

Sponsorowane

Zobacz również:

  • Źródła:
  • wrc.net.pl Zewnętrzne źródło
  • Miniatura:
  • WendellandCarolyn, Getty Images Signature

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane