w

Córka Kukulskiej świętowała 18 urodziny. Wybrała nietypowy motyw.

Anna Dąbrówka, córka znanej piosenkarki, Natalii Kukulskiej, świętowała swoje 18-ste urodziny. Jako że dziewczyna urodziła się 4 maja, jej osiemnastka przypadła w dzień egzaminów dojrzałości. Ania musiała więc przełożyć świętowanie na inny dzień. Urodziny córki Natalii Kukulskiej odbyły się w luksusowym klubie. Było bajkowo i zdecydowanie na bogato.

Natalia Kukulska ma trójkę dzieci. Najstarszy Jan, tak jak i rodzice, wybrał karierę muzyczną i jest perkusistą. 18-letnia Ania również chce iść w ślady mamy, jednak jak przyznaje, bardziej kręci ją śpiew klasyczny i aktorstwo musicalowe. Natomiast najmłodsza Laura ma 6 lat. W ostatnim czasie dużo uwagi przyciąga Ania, w której internauci widzą ogromne podobieństwo do babci, Anny Jantar. Coraz częściej córką chwali się też Natalia, która w ostatnim czasie wyprawiła dziewczynie huczną osiemnastkę.

Sponsorowane

Urodziny córki Natalii Kukulskiej w iście bajkowym klimacie

18-stka Ani odbyła się w centrum Warszawy w jednym z luksusowych klubów. Na imprezie znaleźli się przyjaciele i najbliższa rodzina Ani, a całe show skradł tort i bajkowa stylizacja nastolatki. Na relacjach udostępnionych w Internecie widzimy, że na imprezie obowiązywał dress code, którego głównym motywem były postaci bajkowe. Kukulska wystąpiła w stroju Myszki Minnie, natomiast gwiazda wieczoru, czyli Ania Dąbrówka, przebrała się za księżniczkę z bajki „Piękna i Bestia”. Również tort musiał być dopasowany do klimatu wieczoru. Znalazły się na nim dekoracje nawiązujące do ulubionych bajek 18-latki. Po minach uczestników zabawy widać było, że impreza była przednia.

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane