w

Urodziny Archiego wypadają w dniu koronacji. Którą uroczystość wybierze Harry?

Źródło: sussex_harry_meghan/ Instagram torba_borba_edushop/ Instagram

Syn Meghan i Harrego kończy w tym roku cztery lata. Pech chciał, że urodziny Archiego przypadają na dzień koronacji Karola, czyli 6 maja. Pech- dlatego, że jak powszechnie wiadomo Harry z żoną nie żyją w dobrych stosunkach z rodziną królewską. W związku z tym obydwa święta się wykluczają.

Jak na razie pewne jest tylko to, że wyjątkowe czwarte urodziny Archi spędzi z mamą i siostrą Lilibet. A jak do sprawy podejdzie Harry? Czy uda mu się pogodzić w jakiś sposób obydwie uroczystości mimo, że dzieli je spora odległość? Wiemy, że Harry wybiera się na koronację swojego ojca do Wielkiej Brytanii, a Meghan pozostanie z dziećmi w Kalifornii.

Sponsorowane

Na urodziny Archiego zostały zaproszone same gwiazdy.

W związku z czwartymi urodzinami Archiego, który jest oczkiem w głowie Meghan zostało zaplanowane przyjęcie, na którym podobno nie zabraknie prawdziwych gwiazd. Według informatorów uroczystość ma mieć raczej skromny charakter. Wśród zaproszonych osobistości znajdują się: Oprah Winfrey, Serena Williams, Ellen DeGeneres, Portia de Rossi. Oczywistym jest, że nie pojawi się na nich nikt z rodziny królewskiej. Wiadomo, że Karol III nie widuje wnuka. Rok temu wyszło na jaw, że urzędnicy pałacu nie mają nawet aktualnego zdjęcia chłopca. Jak poinformował dailymail.co.uk:

Sponsorowane

„Prawdą jest, że książę Walii ledwie dwa razy widział swojego wnuka od jego narodzin. W rzeczywistości każdy członek rodziny Harry’ego może z łatwością policzyć na palcach jednej ręki, ile razy widział Archiego po jego urodzeniu i przed tym, jak rodzina opuściła Wielką Brytanię. To bardzo smutna sytuacja”

Którą uroczystość wybierze Harry?

Teraz przed Harrym trudna decyzja. Nie będzie łatwo pogodzić obu uroczystości, ale jak napisał Page Six cytując słowa anonimowego informatora:

Sponsorowane

„Harry dołoży wszelkich starań, aby zdążyć na urodziny Archiego.”

  • Źródła:
  • www.plotek.pl Zewnętrzne źródło
  • Miniatura:
  • Źródło: sussex_harry_meghan/ Instagram
  • torba_borba_edushop/ Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane