w

Pogrzeb syna Sylwii Peretti i jego przyjaciół. Znamy szczegóły.

Źródło: fakt.pl

O tragedii która wydarzyła się na moście Dębnickim mówi cała Polska. Czterech młodych mężczyzn straciło życie w tragicznym wypadku, który nigdy nie powinien się wydarzyć. Dziś już wiemy kiedy odbędzie się pogrzeb syna Peretti i jego kolegów. Pierwsza uroczystość już jutro.

Michał, Aleksander, Marcin i Patryk. Tych czterech mężczyzn już z nami nie ma. Wszyscy byli młodzi, wszyscy mieli plany na przyszłość. Niestety życie czasem pisze zupełnie inny scenariusz. Tak było również tym razem. Wypadek do którego doszło z piątku na sobotę wstrząsnął nie tylko mieszkańcami Krakowa, ale całą Polską. Sportowy samochód, którym jechali mężczyźni, uderzył w sygnalizację świetlną, dachował, zjechał po schodach bulwaru Czerwieńskiego, a na końcu uderzył w betonowy mur. Wszyscy pasażerowie zginęli na miejscu. Samochodem jechał syn Sylwii Peretti- Patryk P. Dziś już wiemy kiedy i gdzie odbędą się uroczystości pogrzebowe ofiar wypadku.

Sponsorowane

Pogrzeb syna Peretti i jego kolegów odbędzie się w różnych terminach.

Pogrzeb kuzynów: Michała i Aleksandra odbędzie się już jutro o godz. 11-stej. Uroczystość pogrzebowa odprawiona będzie w kościele oo. Reformatorów w Wieliczce. Pogrzeb syna znanej Sylwii Peretti zaplanowano na piątek, 21 lipca o godz. 9.40. Chłopak spocznie na Cmentarzu Grębałowskim w Krakowie. Jak na razie nie podano, kiedy odbędzie się pogrzeb najmłodszego pasażera- Michała. Śledztwo w sprawie przejęła Prokuratura Okręgowa w Krakowie. Na ten moment dochodzenie prowadzone jest w sprawie umyślnego naruszenia zasad bezpieczeństwa w ruchu lądowym i nieumyślnego wypadku.

Sponsorowane
  • Źródła:
  • www.se.pl Zewnętrzne źródło
  • Miniatura:
  • Źródło: fakt.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane