w ,

Nowe wieści o stanie zdrowia Marty Kubackiej. Dawid przekazał kolejną wiadomość

W ostatnich dniach Polska żyje stanem zdrowia żony polskiego skoczka. Kobieta przebywa w szpitalu, a jej stan był określany jako krytyczny. O trudnej sytuacji Dawid poinformował na swoim Instagramie, tłumacząc tym samym powód rezygnacji z dalszej rywalizacji sportowej. Marta Kubacka – mamy nowe wiadomości na temat jej stanu.

Dawid publikuje kolejny post na Instagramie

Sponsorowane

20 marca 2023 roku Dawid opublikował dramatyczny post, w którym poinformował o krytycznym stanie zdrowia swojej żony. Pod postem posypały się słowa pocieszenia i wsparcia dla rodziny Kubackich. Dzisiaj Dawid przerwał milczenie i opublikował kolejny post w którym poinformował zainteresowanych o postępach w leczeniu. Z krótkiej wiadomości umieszczonej na Instagramie można wyczytać, że stan zdrowia kobiety poprawił się i sytuacja nie jest już tak zła, jak do tej pory.

Instagram

Marta Kubacka nowe wiadomości

Sponsorowane

„Dziś dzień zawodów, a dla nas pierwsze zwycięstwo. Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia”

napisał Dawid

„Ostatni czas był dla naszej rodziny czymś bardziej nieprzewidywalnym niż skoki narciarskie. Na żadnych zawodach nie stresowałem się tak, jak słysząc ciągły dźwięk z aparatur monitorujących funkcje życiowe mojej żony”

dodał Dawid

Gwiazdy i fani pary ślą słowa wsparcia

Sponsorowane

Wiadomość ucieszyła fanów Dawida, którzy od poniedziałku trzymają kciuki za pozytywne rozwiązanie tej trudnej sytuacji. Przypomnijmy, że Marta przebywa w szpitalu w Zabrzu, gdzie zajmują się nią najlepsi specjaliści. Kobieta trafiła tam z przyczyn kardiologicznych, a jej stan był oceniany jako krytyczny. Sytuacja rodziny Kubackich stała się głośna w mediach społecznościowych i przyciągnęła zarówno kibiców jak i gwiazdy, które słały słowa otuchy. Dobrym słowem skoczka narciarskiego wsparli m.in. Aleksandra Król, Mateusz Borek, Patryk Jaki, Maciej Dowbor, Marta Glik i wielu innych.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane