w ,

Wielkie zmiany w „Pytaniu na Śniadanie”. Ida Nowakowska nie będzie zadowolona.

Źródło: Pytanie na śniadanie/ Facebook

Anna Popek wróciła do obsady „Pytania na śniadanie”. Kobieta po 7 latach przerwy pojawiła się ponownie w programie, a w sieci zawrzało. Wszystko z powodu plotek dotyczących odejścia jednej z obecnych prowadzących. TVP postanowiło odnieść się do krążących spekulacji i wydało oficjalny komunikat. Kogo zastąpi Anna Popek?

Powrót Anny Popek do obsady programu „Pytanie na śniadanie” wywołał wiele kontrowersji. Pierwszy odcinek z udziałem nowej-starej prowadzącej został oceniony wyjątkowo srogo. Ale nie to okazało się najważniejsze. Więcej uwagi przykuł fakt, kogo zastąpi Popek. Na celowniku znalazła się Małgorzata Tomaszewska i Ida Nowakowska. We wspomnianym wyżej odcinku Anna wystąpiła u boku Aleksandra Sikory i Tomasza Wolnego. I to właśnie ten drugi będzie partnerem Popek w porannym programie. Co dalej z Idą?

Sponsorowane

Kogo zastąpi Anna Popek. Oficjalny komunikat TVP.

Jak poinformowała Telewizja Polska w oficjalnym komunikacie Ida nie zmieni partnera. Tomasz Wolny uwielbiany przez widzów będzie prowadził program naprzemiennie z obiema paniami.

Sponsorowane

„Potwierdzamy, że Tomasz Wolny będzie prowadził program z Anną Popek

”Wolnego, nigdy za wiele! Od maja będzie tworzył 2 duety: jeden z Anią, drugi z Idą. Bądźcie z nami!”

A co z Małgorzatą Tomaszewską?

Sponsorowane

Mimo że najwięcej spekulacji dotyczyło zwolnienia Małgorzaty Tomaszewskiej, fani prowadzącej nie mają powodu do zmartwień. Małgorzata Tomaszewska nadal będzie tworzyła duet z Aleksandrem Sikorą.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane