w

Krzysztof Ibisz upadł na wizji. Dosłownie runął na ziemię przed kamerami

Krzysztof Ibisz upadł podczas jednego z programów. Znany prezenter mocno wystraszył swoich fanów, kiedy nagle runął na ziemie. Na pomoc mężczyźnie ruszyła ekipa, a widzowie oniemieli. Co takiego się wydarzyło?

Wszyscy doskonale znają Krzysztofa Ibisza. Mężczyzna od lat prowadzi programy telewizyjne w telewizji Polsat. Poza prowadzeniem np. „Tańca z gwiazdami” jest również uczestnikiem nowej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”. Prezenter słynie z nienagannych stylizacji i idealnego wizerunku. W sieci nie brakuje żartów na temat młodego wyglądu mężczyzny, który ma już przecież 58 lat. Nie brakuje komentarzy, że Krzysztof zatrzymał czas i jest wiecznie młody. Jednak ostatnie wydarzenia sprawiły, że fanom prezentera nie było do śmiechu. Wszystko dlatego, że Ibisz nagle zemdlał na wizji. Co takiego się wydarzyło?

Sponsorowane

Ibisz upadł na wizji. Fani przerażeni

Sponsorowane

Sieć zalały filmiki, na których Krzysztof Ibisz nagle łapie się za gardło i upada na ziemię Widać na nich, że Krzysztof ma problemy z oddychaniem, a ekipa programu rusza mu na pomoc. Dramatyczne nagranie z Tik Toka obejrzało już ponad 2 mln osób. Ale spokojnie. Okazało się, że prezenter postanowił zagrać w serialu „Policjantki i policjanci”, gdzie zagrał samego siebie. Sytuacja była więc wyreżyserowana. Tak naprawdę Ibisz cieszy się doskonałym zdrowiem i nic mu nie dolega. Co więcej niedawno po raz trzeci został ojcem.

Przy okazji tej sytuacji warto zwrócić uwagę na inną rzecz. Nie należy ślepo ufać temu co widzimy w Internecie i warto weryfikować prawdziwość podawanych informacji, gdyż w współczesnym świecie łatwo widza oszukać.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane