w ,

Filip Chajzer jest poważnie chory. Popularny prezenter nie poprowadzi „Dzień dobry TVN”.

Źródło: Filip Chajzer/ Facebook

Filip Chajzer musi na jakiś czas zniknąć z telewizji, gdyż jest chory. Jak poinformował w jednym ze swoich postów na Instagramie powodem jego odejścia są duże problemy zdrowotne. Obecnie prezenter przebywa pod opieką specjalistów. Co takiego się dzieje?

Filip Chajzer jest synem słynnego Zygmunta Chajzera. Młody chłopak z powodzeniem wszedł do telewizji i został ulubieńcem widzów. Do tej pory prowadził popularny program śniadaniowy „Dzień dobry TVN” wraz z Małgorzatą Ohme. Para Ohme- Chajzer była jedną z najlepiej ocenianych duetów w stacji TVN. Niestety w tej kwestii musiało dojść do wielu zmian. Wszystko przez stan zdrowia Filipa. W ostatnim czasie prezenter trafił do szpitala.

Sponsorowane

Przejmujący wpis na Facebooku: Filip Chajzer jest poważnie chory.

Filip Chajzer poinformował o swoich problemach zdrowotnych przez Facebooka. Dodał również, że na jakiś czas musi zniknąć z telewizji. Prezenter nie napisał dokładnie co mu dolega, ale z jego postu wynika, że jego dolegliwości są poważne. Już na samym wstępie napisał fanom: „nie będę ukrywać, że mój stan zdrowia ostatnio nie jest Disneylandem”. Dalsze słowa jeszcze bardziej zaniepokoiły obserwatorów Filipa. Mężczyzna dodał bowiem, że jest pod opieką wybitnych specjalistów i że trafił do nich w 'ostatniej’ chwili:

Sponsorowane

„Musicie wiedzieć, że pomogliście też bardzo mi. Nie będę ukrywać, że mój stan zdrowia ostatnio nie jest Disneylandem. Chwilę mnie nie będzie na antenie. Jestem pod opieką wybitnych specjalistów i dziękuję Bogu oraz moim najbliższym za to, że do nich w ostatniej chwili trafiłem (…) Internet potrafi być straszny (hejt i inna patola), ale z drugiej strony może też ratować życie”

Prezenter nie powiedział jak długo nie będzie go na antenie TVN-u. Jak na razie Małgorzata Ohme prowadzi śniadaniówkę z Andrzejem Sołtysikiem. Chajzer nie chce również zdradzić co mu dolega. Na pytania dziennikarzy Onetu powiedział tylko, że „są to sprawy zbyt osobiste”.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane