w

Edyta Bartosiewicz padła ofiarą oszustów. Teraz ostrzega fanów.

Źródło: edyta_bartosiewicz_official

Edyta Bartosiewicz zasłynęła dzięki piosenkom z lat 90-tych. Autorka hitów „Jenny” i „Miłość jak ogień” na chwilę wycofała się z życia publicznego. Dziś wraca do koncertowania i jest aktywna w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie Edyta Bartosiewicz została perfidnie oszukana.

Edyta Bartosiewicz do dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek w Polsce. Niestety choroba na chwilę wycofała ją z mediów i branży muzycznej. Dziś Edyta na nowo tworzy piosenki, koncertuje i udziela się w mediach społecznościowych. Na Instagramie gwiazda udostępnia szczegóły związane z życiem zawodowym, ale nie tylko. Nie brakuje również postów dotyczących jej życia codziennego. W jednym z ostatnich postów artystka przestrzegła przed podłymi oszustami i ich nieprawymi taktykami.

Sponsorowane

Edyta Bartosiewicz oszukana. Uważajcie na wiadomości z podpisem wokalistki!

Edyta Bartosiewicz padła ofiarą oszustów internetowych. Gwiazda pożaliła się fanom, że ktoś z jej konta rozsyła fałszywe wiadomości z jej podpisem. Piosenkarka postanowiła podzielić się treścią fejkowej wiadomości:

Sponsorowane

„Witaj moja kochana fanko, to ja Edyta Bartosiewicz. Jestem tutaj na Instagramie z tą bardzo zapasową stroną i jesteś tu mile widziany. Chcę użyć tej strony, aby uzyskać dostęp do moich fanów, a także poznać ich opinię na temat mojej muzyki. Mam nadzieję, że nigdy nie przestaniesz słuchać mojej muzyki. Bardzo dziękuję za polubienia i komentarze na mojej oficjalnej stronie”

Artystka dodała, że ktoś zakłada fałszywe konta nazwane jej imieniem i nazwiskiem i pisze do jej obserwatorów. Równocześnie gwiazda poprosiła o czujność i rozwagę oraz o zgłaszanie Instagramowi wszelkich niepokojących sytuacji:

„Kochani, ktoś z uporem maniaka zakłada fałszywe konta, sygnowane moim imieniem i nazwiskiem i wysyła do was takie m.in. wiadomości. Proszę, byście zgłaszali to Instagramowi. Mam tylko jedno konto, autoryzowane, to, z którego piszę i nie wysyłam do nikogo żadnych tego typu tekstów. Uważajcie na oszustów! Pozdrawiam”

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane