w ,

Doda zapowiedziała koniec kariery i zdradziła jakie są jej dalsze plany zawodowe.

Źródło: Doda/ Facebook

Po ostatnich Fryderykach, które nie były dla Doroty Rabczewskiej najlepsze, gwiazda zapowiedziała koniec swojej kariery muzycznej. W jednym z wywiadów Doda wyjawiła swoje plany na przyszłość.

Życie artystyczne i uczuciowe Doroty Rabczewskiej wydaje się układać doskonale. Artystka jest szczęśliwie zakochana i niedawno wróciła z romantycznych wakacji z Dariuszem Pachutem. Ze zdjęć umieszczonych na Instagramie widać, że parę łączy prawdziwe uczucie. Również życie zawodowe artystki przeżywa prawdziwy rozkwit. Jej najnowszy album pt. „Aquaria” odniósł ogromny sukces, a single zajmują czołowe miejsca na listach przebojów. Artystka otrzymała nawet nominacją do Fryderyków w kategorii Album Pop i po raz pierwszy od lat wystąpiła na imprezie emitowanej przez TVN.

Sponsorowane

Zaskakujący wpis po Fryderykach.

Biorąc pod uwagę te wszystkie pozytywne aspekty kariery piosenkarki, zaskakująca okazuje się zapowiedź zakończenia kariery. Doda napisała swoim fanom na Instagramie, że przed nią jeszcze jedna płyta, która będzie ostatnią w jej karierze. W rozmowie z Pomponikiem artystka odniosła się do swojego Instagramowego wpisu:

Sponsorowane

„Nominacja do Fryderyków za najlepszą płytę jest dla mnie wystarczającą nagrodą (…) Dało mi to taki wiatr w skrzydła, żeby zrobić kolejną płytę, jeszcze lepszą, mam nadzieję, i tym samym zakończyć pracę aktywnej piosenkarki estradowej”

Doda wyjawiła plany na przyszłość.

Doda zdradziła również jakie ma plany na życie, kiedy już zakończy swoją przygodę sceniczną. Jak się okazuje artystka nadal chce pozostać w branży, jednak teraz chce stanąć z innej strony i spróbować swoich sił w zawodzie menedżera.

Sponsorowane

„Myślę, że znajdę sobie nową pracę i nową pasję, bo jestem artystką i nie umiem tak nic nie robić i zupełnie się nie wyżywać artystycznie  (…) Trzeba po prostu kiedyś powiedzieć stop i pożegnać się z tym (…). Bardzo bym chciała, bardzo mi się to podoba. Zawsze chciałam być menedżerem. Zresztą, chcąc nie chcąc – jestem też swoim”

Doda zaznaczyła, że chciałaby również skupić się na sobie, swoich pasjach i zainteresowaniach. Być może spróbuje swoich sił jako juror w programie „The Voice of Poland”. Po ściągnięciu z artystki bana przez TVP i TVN być może uda się to marzenie zrealizować.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane