w

Beata Kozidrak wyeliminowała z diety jeden składnik. Znamy sekret idealnej figury piosenkarki.

Źródło: Beata Kozidrak/ Facebook

Beata Kozidrak, znana i lubiana piosenkarka wygląda kwitnąco, a wyglądu może jej pozazdrościć każda kobieta. Piosenkarka ma 62 lata, a jej figura zachwyca. W jednym z ostatnich wywiadów artystka zdradziła na czym polega jej dieta. Okazało się, że dieta Beaty Kozidrak pozbawiona jest tylko jednego składnika.

Beata Kozidrak wygląda doskonale, a z wiekiem młodnieje. Na pewno przyczynił się do tego jej nowy związek. Jak poinformowała w swoich mediach społecznościowych, jest szczęśliwie zakochana i od niedawna zaręczona. Artystka pochwaliła się nawet fanom swoim pierścionkiem zaręczynowym. Ale dziś nie o tym mowa. Piosenkarka ostatnio postanowiła zadbać o wygląd i przeszła na dietę. Co zmieniła w swoim jadłospisie?

Sponsorowane

Dieta Beaty Kozidrak jest dostosowana do potrzeb jej organizmu.

Życie Beaty zmieniło się, kiedy dowiedziała się o swojej chorobie. Kozidrak usłyszała diagnozę z której wynikało, że ma nadciśnienie. Okazało się, że dotychczasowe aktywności tj. rower czy pływanie to za mało. Za radą dietetyczki przeszła więc na dietę. Obecnie gwiazda spożywa dziennie 1500 kalorii i wyeliminowała z diety cukier. Przyznała również, że nie jest jej trudno obyć się bez słodyczy, gdyż nie jest ich fanką. Piosenkarka zdradziła, że dba o to, aby śniadanie dostarczało jej wielu dobrych kalorii na cały dzień, a jedyne bez czego nie wyobraża sobie swojego menu to śledzie i majonez.

Sponsorowane

„Na szczęście nie jestem łakomczuchem, nie jem zbyt wielu słodyczy, więc daję radę. Moje dania są eko, dostosowane do mnie. Ale jem wszystko, mój organizm sam mi mówi, na co ma ochotę”

przyznała Beata w rozmowie z Plotkiem

Zobacz również:

Sponsorowane
  • Źródła:
  • www.plotek.pl Zewnętrzne źródło
  • Miniatura:
  • Źródło: Beata Kozidrak/ Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane